קלנועית עם ארגז

זקוקים לקלנועית עם יכולת אחסון של ציוד אישי?

אם קלנועית חשמלית צריכה לשמש אתכם או את ההורה שלכם ביום יום ולשמש גם לאחסון של ציוד אישי, קלנועית עם ארגז תהיה הפתרון היעיל ביותר בשבילכם. ישנם 3 סוגים עיקריים של קלנועיות המגיעות עם ארגז מאחורה – קלנועית לשימוש בשטחים עירוניים לנסיעה על מדרכה ועל שבילי אופניים וקלנועית לנסיעה בדרכי אפר ושטחים קשים כמו דשא, חצץ וחול. הארז מאחורה ב-2 הסוגים הוא מקבוע בצורה יעילה לקלנועית עצמה והוא מאפשר אחסון יעיל ופשוט בכל נסיעה לכל ציוד הנדרש לכם. ישנם ארגזים גדולים עם אפשרות לנסיעה של ציוד הליכה כמו מקל הליכה מתקפל והליכון מתקפל.

קלנועית קטנה המתאימה ליחיד

לאדם עצמאי המחפש פתרון נוח לניידות, קלנועית קטנה היא בהחלט פתרון משתלם. הקלנועיות הקטנות מוצעות במחירים זולים וניתן לשלם עליהן בתשלומים חודשיים של כמה מאות שקלים בלבד. הקלנועיות הקטנות נוחות מאוד להתניידות באזורים עירוניים עמוסים בכל שעות העומס במהלך היום והן בנויות במבנה צר במיוחד להתניידות בסופר מרקטים ובקניונים. הבחירה בסופו של דבר צריכה להיות מותאמת לשגרה היום יומית שלכם או של ההורה שלכם הצריך פתרון התניידות ועם המגוון הרחב הקיים היום של קלנועיות, אין סיבה שלא תמצאו את הקלנועית המתאימה ביותר.

קלנועית מהירה לטווחי נסיעה ארוכים

מחפשים קלנועית מהירה שתוכל להחזיק גם נסיעה בעלייה? מחפשים קלנועית בגודל קטן לנסיעות בטווחים ארוכים? היום אפשר למצוא דגמים שונים של קלנועיות עם מנוע חשמלי חזק במיוחד, היכול לקצר לכם את הדרך לכל מקום שתרצו. אם אתם גרים באזור הררי עם עליות רבות, הקלנועיות עם מנגנון חשמלי חזק יכולות לסחוב אתכם ואת הציוד שלכם בכל מצב נתון ולספק לכם פתרון מושלם לנסיעות לצורכי קניות, קניית תרופות בבית מרקחת או מפגש עם חברים ובני משפחה הגרים קרוב אליכם.

קלנועית עם ארגז לאחסון יעיל של דברים אישיים

לרכישה של קלנועית עם ארגז בגודל ובטווח מחירים המתאים לכם, כנסו עכשיו לקטלוג הקלנועיות המקצועי כאן באתר של חברת קלנוע. רק דרך חברת קלנוע תוכלו להנות מתנאי תשלום מעולים עם אפשרות לקבל מימון על רכישה של הקלנועית ולהנות מהקלנועיות הטובות ביותר הקיימות היום.

Call Now Button